Fauteuil Paris - 73x76x89 cm - draaivoet - taupe stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Fauteuil Paris - 73x76x89 cm - draaivoet - taupe stof
€ 325,00
€ 536,00
Kleur
Veilig betalen
De Paris fauteuil in taupe stof biedt luxe comfort met een strak ontwerp. Draaifunctie voor extra gemak.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 47 |
| Zithoogte | 42 |
| Zitdiepte | 49 |
| Hoogte armleuning | 15 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000105893 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Taupe |
| Breedte Product - cm | 76,00 cm |
| Lengte Product - cm | 73,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 89,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De fauteuil Paris in taupe stof is de perfecte combinatie van stijl en comfort. Met een 4-sterren onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal is deze stoel niet alleen stevig maar ook visueel aantrekkelijk. De vierkante stiksels voegen een vleugje verfijning toe aan het ontwerp, terwijl de draaifunctie hem handig in gebruik maakt. Met zijn afmetingen van 73x76x89 cm is deze stoel de ideale aanvulling voor elke moderne woonruimte. Ervaar ultieme ontspanning in de fauteuil Paris.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's