Eettafel Alex 200x100cm - betonlook
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eettafel Alex uit MDF, tafelblad afgewerkt met laagje melamine met betonlook. Plaats voor 6 personen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 48.5 |
| Hout/look | Beton |
| Aantal personen | 8 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Maatvoering | 100 x 200cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9500.612893 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart, Grijs, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 100,00 cm |
| Lengte Product - cm | 200,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Honingraatpaneel, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Honingraatpanelen zijn panelen, die uit verschillende lagen zijn opgebouwd, waarbij de binnenlaag uit een structuur bestaat, die als een bijenraat is opgebouwd. |
| Aantal pakketten | 2 |
Hou jij van industriële accenten in huis? Dan zal deze eettafel ongetwijfeld mooi staan in jouw interieur. De tafel biedt plaats aan 6 personen, ideaal voor wie houdt van gezellige etentjes met familie of vrienden! Opvallend: het ontwerp is gebaseerd op een schraag, waardoor deze tafel zich onderscheidt van de traditionele modellen met 4 poten. De stevige tafel is gemaakt uit hoogwaardige MDF en het tafelblad met betonlook is afgewerkt met een laagje melamine. De pootjes zijn mat zwart.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome