Eetkamerstoel Roxby - hout/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Roxby met zitting van eikfineer en zwart frame uit rubberwood.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 41.5 |
| Zithoogte | 42.5 |
| Zitdiepte | 37.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Hout |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000102464 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 79,50 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Fineer, Hout Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout, Rubberhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Het retro-geïnspireerde silhouet van deze eetkamerstoel Roxby brengt het beste van vroeger weer tot leven. De gebogen rugleuning uit gelakt eikfineer zorgt voor geweldig zitcomfort, terwijl de esthetische vorm van de stoel een verfijning is voor je woonkamer. De zorgvuldig geselecteerde materialen zijn gemakkelijk te onderhouden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob