Eettafel Roxby Ø105 cm - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eettafel Roxby, Ø105 cm. Het tafelblad is gemaakt uit MDF en de vier poten zijn gemaakt uit rubberwood. Zowel het tafelblad als de poten zijn van een eikendecor voorzien. Geschikt voor 4 personen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 20 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rond |
| Maatvoering | Ø 110cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000091517 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 105,00 cm |
| Lengte Product - cm | 105,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Fineer, Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout, Rubberhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze praktische eettafel is ideaal voor in de keuken of voor op een (klein) appartement. De tafel heeft een diameter van 105 cm en is geschikt voor 4 personen. De poten van eettafel Roxby zijn gemaakt van rubberhout, het tafelblad is afgewerkt met een laagje eikenfineer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob