Eetkamerstoel Laura - draaibaar - taupe stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 41 |
| Zithoogte | 45 |
| Zitdiepte | 45.5 |
| Hoogte armleuning | 26 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000107426 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Taupe |
| Breedte Product - cm | 61,50 cm |
| Lengte Product - cm | 57,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng comfort en elegantie samen aan tafel met de draaibare eetkamerstoel Laura. Laura valt op door haar slanke silhouet, subtiel gevormde rugleuning en zachte armleuningen die uitnodigen tot lang tafelen. De bekleding in warm, neutraal taupe geeft de stoel een tijdloze uitstraling die zich moeiteloos laat combineren met verschillende interieurstijlen – van modern tot Scandinavisch. De zwarte, metalen kruisvoet is niet alleen stevig, maar ook 360 graden draaibaar, wat zorgt voor extra gebruiksgemak en flexibiliteit tijdens het eten, werken of vergaderen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob