Draaibare eetkamerstoel Laura - donkergrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Draaibare eetkamerstoel Laura - donkergrijs
€ 159,00
€ 239,00
Kleur
Veilig betalen
De eetkamerstoel Laura biedt comfort en stijl met armleuningen, draaifunctie, ritsdetails en een strak matzwart onderstel.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 41 |
| Zithoogte | 45 |
| Zitdiepte | 45.5 |
| Hoogte armleuning | 26 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000107496 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 61,50 cm |
| Lengte Product - cm | 57,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De eetkamerstoel Laura met armleuning in donkergrijze stof is de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Het 4-sterren onderstel is gemaakt van matzwart ruw gepoedercoat staal voor extra duurzaamheid. De draaifunctie zorgt voor gemakkelijk bewegen, terwijl het ritsdetail een vleugje eigentijdse flair toevoegt. Upgrade je eetervaring met de Laura eetkamerstoel en geniet van de voordelen van comfort en verfijning in je huis.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's