Eetkamerstoel Brooke - donkergrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Brooke, met een donkergrijze, gecapitonneerde stofbekleding en poten uit zwart gepoedercoat metaal.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 41 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitdiepte | 40.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000091876 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 58,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 83,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geniet volop van een gezellig etentje met vrienden en familie in deze comfortabele stoel. Eetkamerstoel Brooke is voorzien van armleuningen. Hier kun je je armen tijdens het eten op laten rusten. Daarnaast beschikt de stoel over een rugleuning. De gecapitonneerde zitting geeft de stoel een elegante en uitnodigende uitstraling.
Eetkamerstoel Brooke heeft matzwarte poten. Door de grijs-zwartcombinatie past deze stoel perfect in een industrieel interieur.
Max. gewicht: 110 kg.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob