Eenpersoonsbed Forrest 90x200cm - massief beukenhout - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eenpersoonsbed Forrest 90x200cm - massief beukenhout - wit
€ 409,00
€ 725,00
Veilig betalen
Eenpersoonsbed Forrest 206x95x100cm uit witgelakt massief beukenhout. Ligoppervlak van 90x200cm, inclusief lattenbodem, matras niet inbegrepen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 45.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIFOBE9114 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 206,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
De collectie Forrest is ontworpen met oog voor detail en straalt kwaliteit uit op elk niveau. De meubels zijn gemaakt uit witgelakt massief beukenhout, wat niet alleen zorgt voor een warme en tijdloze uitstraling, maar ook voor duurzaamheid en stevigheid. Het ontwerp met afgeronde hoeken maakt deze collectie een uiterst veilige keuze voor de baby- of kinderkamer. Dit eenpersoonsbed is uitgerust met een stevige lattenbodem van 90x200cm. De matras is niet inbegrepen. Ontdek de volledige collectie kinder- en babykamermeubels Forrest op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's