Draaibare eetkamerstoel Brooke - stof - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Draaibare eetkamerstoel Brooke - stof - grijs
€ 169,00
€ 254,00
Kleur
Veilig betalen
Verbeter je eetervaring met de Brooke eetkamerstoel in Monza stof grijs. De draaifunctie en het getufte ontwerp voegen comfort en stijl toe.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 41 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitdiepte | 40.5 |
| Hoogte armleuning | 19 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000102542 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 54,50 cm |
| Lengte Product - cm | 57,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Stof |
| Aantal pakketten | 1 |
De Brooke eetkamerstoel met armleuning in Monza stof grijs is de perfecte combinatie van stijl en comfort. Het 4-sterren onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal zorgt voor een stevige en duurzame constructie. De draaifunctie voegt gemak toe, terwijl de tuftings op de rugleuning een vleugje verfijning toevoegen. Verhoog je eetervaring met de Brooke eetkamerstoel, die zowel stijl als functionaliteit biedt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's