Cognac PU Barkruk Fenna | Metalen Poten 84-105 x 48 x 49,5cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Cognac PU Barkruk Fenna | Metalen Poten 84-105 x 48 x 49,5cm
€ 85,95
€ 94,00
Kleur
Veilig betalen
Maak kennis met barkruk 'Fenna': Vintage geïnspireerde PU bekleding, metalen poten voor stevige ondersteuning | In hoogte verstelbaar en compact ontwerp | H84-105 x B48 x D49,5 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.75 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 48 |
| Zithoogte | 61 |
| Zitdiepte | 39 |
| Maximum hoogte cm | 81 |
| Minimum hoogte cm | 61 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Schotelvoet |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO5525-5 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 49,50 cm |
| Lengte Product - cm | 48,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Vintage |
| Materiaal | PU, Metaal PU staat voor polyurethaan of polyether. Van deze grondstof wordt vaak polyetherschuim, ook wel PU schuim genoemd, gemaakt. Dit materiaal is erg zacht en heeft een open celstructuur., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De barkruk 'Fenna' PU Cognac is een stijlvolle aanvulling voor elk huis of elke commerciële ruimte. Met zijn strakke ontwerp en elegante cognac bekleding onderscheidt deze barkruk zich van de massa. De metalen poten zorgen niet alleen voor stabiliteit, maar geven het geheel ook een modern tintje. De bekleding is gemaakt van hoogwaardig PU vintage materiaal, dat de esthetiek van een vintage stijl combineert met de duurzaamheid van synthetisch leer. De verstelbare hoogte, van 84 tot 105 cm, zorgt voor optimaal comfort voor gebruikers van verschillende lengtes. De afmetingen van H-H 84-105 x B-L 48 x D-P 49,5 cm maken het een geschikte keuze voor kleinere ruimtes. Of je nu een gezellige thuisbar creëert of een trendy café inricht, de barkruk 'Fenna' PU Cognac is de perfecte zitoptie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's