Bureaustoel Anuna-matzwart/geel

🏷️ Stapelkorting: meer kopen = meer korting!

De korting geldt bij aankoop van minimaal 2 meubelstukken. Deze koppelverkoop is geldig op alle meubelen zolang de voorraad strekt.

Acties zijn niet cumuleerbaar en niet verenigbaar met andere promoties. Niet geldig op bedtoebehoren, accessoires, verlichting en onderhoudsproducten.

Korting wordt automatisch toegepast in het winkelmandje.

  • 10% korting vanaf 2 meubels
  • 15% korting vanaf 3 meubels
  • 20% korting vanaf 4 meubels

Bureaustoel Anuna heeft een bekleding uit kunstleer en mesh, een nylon onderstel en armleuningen uit polyurethaan. 

Lees meer

Veilig betalen

bancontact visa mastercard american express sofort apple pay paypal alma

Productinformatie

Montage vereist Ja
Zitbreedte 48.5
Zithoogte 44
Zitdiepte 51
Opties Met wielen
Maximum hoogte cm 55
Minimum hoogte cm 44
Met rugleuning Nee
Belastbaar gewicht 110
Links/rechts monteerbaar Nee
Met armleuning Nee
Met wielen Nee
Merk CBA
Te bestellen per [x] stuks 1
SKU-Emob CB272820
EAN 3397702728200
Garantie 2 jaar fabrieksgarantie
Kleur Zwart
Breedte Product - cm 56,00 cm
Lengte Product - cm 59,50 cm
Hoogte Product - cm 101,50 cm
Stijl Modern
Materiaal Kunstleer, Nylon Nylon is ontwikkeld als vervanger van zijde, omdat zijde duur en kwetsbaar is. Nylon is licht van gewicht, sterk en kreukt niet., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel.
Aantal pakketten 1
Totaal Gewicht kg 13.5

Deze bureaustoel is zowel op esthetisch vlak als op vlak van comfort een echte voltreffer! De luxueuze kunstlederen bekleding komt tot leven door het speelse gele kleuraccent van de stiksels. De zithoogte van deze bureaustoel is verstelbaar van 44 naar 55 cm. Combineer dit met het centrale kantelmechanisme, de armleuningen en de lendensteun en u heeft alles wat u nodig heeft om comfortabel te werken. Geschikt voor een 4-tal opeenvolgende uren gebruik. 

Merkeninformatie

Over CBA

Het Franse merk CBA werd opgericht in 1909 onder de oude naam Demeyere. De meeste van deze meubels worden geproduceerd in Frankrijk en worden gemaakt volgens het concept “Fast furniture” wat betekent dat CBA zijn collecties vlugger vernieuwt om te beantwoorden aan de nieuwste trends en wensen van de consument. In 2005 heeft het merk een PEFC certificaat mogen ontvangen waardoor kiezen voor CBA eveneens een ecologisch verantwoorde keuze is!

Productvragen

Geen vragen