Bureau Delta 119cm - beton
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau en sidetable Delta, gemaakt uit honingraatpaneel.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28 |
| Hout/look | Beton |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Ja |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9500.052835 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart, Grijs, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 119,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Dit multifunctionele meubel met modern design kan je als bureau of als sidetable gebruiken. Het blad met betonlook bestaat uit 2 niveaus met daartussen een open vakje waarin je kleine spullen kunt bewaren die je graag binnen handbereik hebt. Het zwarte kastje onderaan heeft 1 deur en is uitgerust met 2 opbergvakken binnenin. Het meubel is gemaakt van stevig honingraatpaneel en het blad is afgewerkt met een laagje melamine.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome