Boxspring Winnifred 160x200cm met opbergruimte - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tweepersoons Boxspring Winnifred 226x160x114cm uit spaanplaat met bekleding in 95% polyester en 5% nylon. Met opbergruimte onder het bed. Inclusief twee pocketverenmatrassen en matrastopper.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 144 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 160 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Ja |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Opties | Met opbergruimte |
| Geschikt voor matras | 160 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Boxspring |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Bodem met opklapsysteem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBRW-56-Q33-059 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 160,00 cm |
| Lengte Product - cm | 226,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 114,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel, Polyester Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn., Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 5 |
Stijlvol, functioneel én comfortabel; de boxsprings Winnifred zijn het allemaal. Dit tweepersoonsbed is gemaakt uit spaanplaat en is bekleed met 95% polyester en 5% nylon. De combinatie van neutrale kleuren en het gecapitonneerde hoofdeinde zorgt ervoor dat deze bedden passen in elke woonstijl. Het tweepersoonsbed is uitgerust met twee maal een 9-zonige T25 H2 pocketverenmatras en een matrastopper van 160x200cm. Onder beide kanten van het bed is er opbergruimte voorzien voor bijvoorbeeld bedlinnen. Zo kan u genieten van een opgeruimde slaapkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob