Boekenrek Dallas - 111x40x141cm - massief dennenhout - antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Boekenrek Dallas - 111x40x141cm - massief dennenhout - antraciet
€ 135,00
€ 189,00
Kleur
Veilig betalen
Boekenrek Dallas 111x40x141cm uit massief dennenhout in antraciet gelakt.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 19.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder boekenrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIDABI1480 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 111,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 141,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Op zoek naar een boekenrekje voor de kinderkamer met een stijlvol, minimalistisch design? Dan zal dit Dallas-boekenrek je zeker bekoren. Het speelse rek in de vorm van een huisje is gemaakt uit duurzaam massief dennenhout in antraciet. Het compacte ontwerp en twee verstelbare legplanken maken dit rekje ideaal om boekjes, speelgoed en allerlei andere spulletjes uit te stallen. Ontdek ook onze leuke bedhuisjes uit de Dallas-reeks op de website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's