Boekenkast Viviane 60x78cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Compacte boekenkast Viviane met 1 legplank, gemaakt uit spaanplaat in wit.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-3511517 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 28,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 78,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit compacte meubel is een moderne invulling van een boekenrek. Het meubel is praktisch, aangezien je het overal in je huis kan plaatsen. De witte kleur van de spaanplaat, het materiaal waaruit het kastje is gemaakt, geeft een moderne aanblik. Je kan op de legplank, naast je favoriete boeken, op een overzichtelijke manier accessoires zoals fotokaders of kommen wegbergen. Een klein meubel voor een klein prijsje!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob