Boekenkast Bangkok - eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Boekenkast Bangkok - eik/wit
€ 339,00
€ 393,00
Kleur
Veilig betalen
Boekenkast Bangkok in wit/eikdecor, met 11 vakken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 49.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY7030X0321X00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 162,80 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Maak van een kleine ruimte in huis je perfecte werkplek. Met de Bangkok boekenkast kom je al een heel eind! De kast telt 7 open vakken en 4 gesloten vakken die zo geschikt zijn dat je de ruimte in de kast optimaal kunt benutten. Deze compacte boekenkast is vervaardigd uit spaanplaat en is afgewerkt met een laagje melamine in wit/eikdecor.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's