Bijzettafeltje Bill 45x45 1 legplank - rustiek bruin/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Vierkant bijzettafeltje Bill met legplank, gemaakt van spaanplaat en staal.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LET41X |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Een bijzettafeltje is precies wat je nodig hebt in je woonkamer om het je nog comfortabeler te maken! Dit industriële tafeltje beschikt over een blad en een legplank, waarmee je een lampje, de afstandsbediening, een boek, tijdschriften... bij de hand houdt. De bijzettafel is gemaakt van zwart metaal en heeft een blad uit rustiek bruin spaanplaat. Belastbaar gewicht blad: 20 kg, belastbaar gewicht legplank: 15 kg
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle