Bedtent Tipi polyester - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bedtent Tipi polyester - grijs
€ 105,00
€ 169,00
Veilig betalen
Bedtent uit polyester voor tipibedden.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.5 |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VITX20020 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 198,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 133,00 cm |
| Materiaal | Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 1 |
Heb je één van de hippe tipibedden gekocht en zoek je nog iets om het helemaal af te maken? Deze bedtent is het perfecte accessoire voor de tipibedden 90 x 200cm. De tent bestaat uit grijs polyester met een speels motief. Zo wordt bedtijd niet langer een strijd, maar een plezier!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's