Bedtent Space Shuttle
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bedtent Space Shuttle uit polyester voor halfhoogslapers Charlotte en Astrid.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.5 |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VITX50015 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 200,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 72,00 cm |
| Materiaal | Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze bedtent Space Shuttle is de perfecte aanvulling voor de halfhoogslapers Charlotte en Astrid. Het gordijn bestaat uit vier delen die met klittenband kunnen bevestigd worden. De tent uit blauw polyester is bedrukt met een astronaut, raket en planeten. Verander de kinderkamer in een echt speelparadijs voor kleine ruimtevaarders.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack