Bedtent Flower
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bedtent flower, er zijn 3 zijdes om aan de halfhoogslaper Alex, Charlotte, Astrid of Sofie te bevestigen. Als je een andere halfhoogslaper hebt, dien je de versie met velcro aan te kopen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VITX70073 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Roze |
| Breedte Product - cm | 86,50 cm |
| Lengte Product - cm | 196,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 74,50 cm |
| Materiaal | Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ben je nog op zoek naar een speeltent die je aan een kinderbed kan bevestigen? Deze speeltent is geschikt voor de halfhoogslapers Sofie, Alex, Astrid, en Charlotte. Er zijn verschillende kleuren en motieven waaruit je kan kiezen. Deze Flower versie zal de meisjeskamer meteen opfleuren. Er zijn 3 zijden inbegrepen die je aan het bed kan bevestigen. De hoogte van deze tent is 72 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack