Bedhuisje Home - 90x200 cm - met hekje - massief eikenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bedhuisje Home - 90x200 cm - met hekje - massief eikenhout
€ 475,00
€ 875,00
Kleur
Veilig betalen
Bedhuisje Home 208x98x168.50cm uit massief eikenhout. Uitgerust met een lattenbodem van 90x200cm. Matras niet inbegrepen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 42 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Huisbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 75 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Huis |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VICAHK9012 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 98,00 cm |
| Lengte Product - cm | 208,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 168,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
Gun jouw kind zijn of haar eigen huisje met dit bedhuisje Home. Het bed is gemaakt uit massief eikenhout en is uitgerust met een lattenbodem van 90x200cm. Het hekje langs drie kanten kan dienen als uitvalbeveiliging, en hierdoor kan je het bed ook gebruiken als zitbank. Ga samen met je zoon of dochter nog op zoek naar enkele leuke accessoires of een mooie lichtslinger en personaliseer jouw nieuwe bed volledig naar wens! Optioneel kan je bij dit bed nog een handige lade bestellen voor meer opbergruimte. De matras is bij dit bed niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's