Bed Shelby 90x200 cm met 2 opberglades en achterbouw-eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Combinatie Shelby is gemaakt uit spaanplaat in eikdecor en wit.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 75.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 2 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2400ENS8 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 98,00 cm |
| Lengte Product - cm | 203,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 66,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 5 |
Op zoek naar een kinderkamer in een moderne, maar warme uitvoering? Dan zit je zeker goed met deze Kinderkamer Shelby. Deze meubelreeks is gemaakt in een combinatie van Jackson eikdecor en wit. Deze combinatie bestaat uit een bed 90x200 cm (matras en lattenbodem niet inbegrepen), een set van 2 opberglades 189x42x21 cm en een achterbouw voor bed 132x32x152 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot