Bed Seliena 140 x 190 cm-Geborstelde eik/mat wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bed Seliena is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in mat wit en geborstelde eikdecor en heeft poten uit MDF. Matras en bedbodem van 140 x 190 cm niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 41.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 190cm |
| Aantal personen | 2 personen |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 140 x 190cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 200 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB368105 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 147,90 cm |
| Lengte Product - cm | 206,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 98,20 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Creëer een oase van rust en licht in uw slaapkamer met de meubels van de Seliena-collectie. Het geborstelde eikdecor en de mat witte kleur vormen een mooi geheel. Bekijk onze website voor een bijpassende matras en bedbodem van 140 x 190 cm die aan uw wensen voldoen!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA