Bed Sandro 140x200 metaal - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Modern bed met metalen frame en industriële look. Twee dwarsliggers zorgen voor extra stevigheid.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 140 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 160 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO89414 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 142,00 cm |
| Lengte Product - cm | 212,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 2 |
Dit metalen bed geeft je slaapkamer een moderne en industriële look.
De grijze kleur zal ook perfect bij je interieur passen. Dankzij de metalen frame is dit bed ook extra stevig én het wordt nog eens versterkt door twee dwarsliggers.
Als dit bed helemaal jouw ding is, kijk dan zeker ook eens naar onze bijhorende nachttafeltjes.
Dit bed wordt geleverd met lattenbodem.
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Rousseau