Bed Marilou 140x200 - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Lichtgrijs bed Marilou, geschikt voor een lattenbodem en matras van 140x200 cm.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 39.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Gestoffeerd bed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Meise |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ME1472-10-3000 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 154,00 cm |
| Lengte Product - cm | 217,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 93,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 4 |
In een gezellige slaapkamer waarin je helemaal tot rust komt, is bed Marilou de perfecte aanwinst. Dit bed is bekleed met een grijze stof (100% polyester) en heeft houten pootjes in eikdecor. Het bed is geschikt voor een lattenbodem en matras van 140x200 cm. Deze zijn niet inbegrepen, maar kan je wel apart aankopen op onze site.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Meise