Peuterbed Kiddy 70x140cm - wit/hout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Peuterbed Kiddy 70x140cm - wit/hout
€ 205,00
€ 345,00
Veilig betalen
Wit peuterbed Kiddy gemaakt van massief den en MDF, met natuurkleurige pootjes.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 70 x 140cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 70 x 140cm |
| Hout/look | Den |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Ja |
| Type bed | Peuterbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 50 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIKITD7014 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 77,00 cm |
| Lengte Product - cm | 148,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 68,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het witte peuterbed van Kiddy is opgebouwd uit massief den en MDF. Het bedje is ideaal voor je kleine spruit, aangezien de planken aan de zijkant van het bed zorgen voor een valbeveiliging. Onder het bed zijn stevige natuurkleurige poten bevestigd.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's