Gestoffeerd bed Amber 140x200 - ijsblauw
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 140 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Gestoffeerd bed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Meise |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ME1437-10-3000 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw |
| Breedte Product - cm | 145,00 cm |
| Lengte Product - cm | 205,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 3 |
Dit Amber bed is met zijn modern design en rustige blauwe kleur eenvoudig te combineren. Het bed meet 140 x 200 cm, waardoor het ook in kleinere slaapkamers past. Het gestoffeerde bed is gemaakt van hoogwaardige materialen en gaat jarenlang mee. Onder het bed beschik je bovendien over 15 cm om enkele zaken op te bergen. Matras en lattenbodem zijn niet inbegrepen, maar kunnen wel apart worden aangekocht in de webshop. Het bed wordt geleverd als bouwpakket inclusief montagefiche.
Specificaties:
- Inlegdiepte: 14 cm
- Hoogte bedzijden: 35 cm
- Hoogte hoofdbord: 76 cm
- Materiaal: 100% polyester
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Meise