Bartafel Aravis 115x50 met opbergruimte - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bartafel Aravis in eikdecor, gemaakt van spaanplaat, inclusief opbergruimte met 3 legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | 2 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bartafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY8080A3434X00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 115,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 102,70 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze bartafel is ideaal in kleine keukens of studio’s. De tafel wordt aan de muur bevestigd en is geschikt voor 2 personen. Aan de zijkant vind je extra opbergruimte waar je over 3 legplanken beschikt.
Bartafel Aravis heeft een warm eikdecor maar is ook beschikbaar in andere uitvoeringen. Neem zeker ook eens een kijkje naar onze barstoelen om je nieuwe ontbijt- of lunchplek te vervolledigen.
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Temahome