Barstoel Tippi - 50x49x84cm - kunstleer en metaal - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Barstoel Tippi - 50x49x84cm - kunstleer en metaal - wit
€ 89,95
€ 124,00
Kleur
Veilig betalen
Bereik moderne stijl en comfort met de barkruk Tippi. PU witte zitting en slanke sledevoet voor duurzaamheid en stabiliteit. Ideaal voor elke keuken of bar.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 43 |
| Zithoogte | 66 |
| Zitdiepte | 41 |
| Hoogte armleuning | 0 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Sledepoten |
| Type Stoel | Barstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000088773 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 49,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | PU, Metaal PU staat voor polyurethaan of polyether. Van deze grondstof wordt vaak polyetherschuim, ook wel PU schuim genoemd, gemaakt. Dit materiaal is erg zacht en heeft een open celstructuur., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Tippi barstoel in wit kunstleer en mat wit ruw polypropyleen is de perfecte aanvulling voor elke moderne keuken of bar. De sledevoet van wit ruw gepoedercoat staal zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid. Het strakke ontwerp voegt een vleugje eigentijdse stijl toe aan elke ruimte, terwijl de zitting van polypropyleen gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden is. Met zijn comfortabele zitting is de Tippi barkruk ideaal voor het ontvangen van gasten of om te genieten van een informele maaltijd. Upgrade vandaag nog je interieur met dit stijlvolle en praktische stuk.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's