Badkamerset Arcadia: wastafelonderkast, spiegel - grafietgrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Badkamermeubels Arcadia uit spaanplaat met afwerking in mat grafietgrijs. Handgrepen en meubelpootjes in zwart metaal.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 20.6 |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM9918-547 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte Product - cm | 34,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 200,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Geef je badkamer een trendy make-over met de meubels uit de collectie Arcadia. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat, afgewerkt met melamine. De grafietgrijze, matte kleur en de zwarte metalen handgrepen en pootjes zorgen voor een stoere en eigentijdse look. Deze combinatie bestaat uit:
-spiegel Ø60cm
-wastafelonderkast 60x34x56cm met twee deuren
Ontdek de volledige collectie Arcadia op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania