Badkamercombinatie Luna 2-delig 120cm - eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stijlvolle 2-delige badkamercombinatie Luna in eikdecor. Bestaat uit een wastafelmeubel en een spiegelkast van 120 cm breed.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 116.3 |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD378.1.3181 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 195,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 7 |
Met onze stijlvolle badkamercombinaties van de Luna-collectie
vorm je jouw badkamer om tot een echt pareltje. Deze 2-delige set bestaat uit
een:
- wastafelmeubel met dubbele wastafel en 4 softclose lades
- spiegelkast met 3 deuren, 6 glazen legplankjes,
ledverlichting (7 Watt), een schakelaar en een stopcontact.
De meubels zijn gemaakt van gemelamineerde spaanplaat met
eikdecor. De fronten van de lades zijn gemaakt van MDF en zijn afgewerkt in
matwit.
Opgelet: het kraanwerk is niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held