Arhus Massief 150 cm Eettafel - Acaciahout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Arhus Massief 150 cm Eettafel - Acaciahout
€ 405,00
€ 633,00
Veilig betalen
Massieve acacia eettafel met elegant ontwerp. Stevig stalen frame en moderne afwerking. Verkrijgbaar in lengtes van 150 cm, 180 cm en 215 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 43.5 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2973-15 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Hout | Acaciahout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Arhus Solid eettafel is een stijlvolle en elegante toevoeging aan elke eetkamer. Gemaakt van massief acaciahout met een matte lakafwerking straalt deze tafel natuurlijke schoonheid en duurzaamheid uit. Het taps toelopende blad en het stevige spiderframe van gepoedercoat staal zorgen voor een moderne en verfijnde look. Deze tafel is verkrijgbaar in drie verschillende lengtes en is geschikt voor verschillende maten eetkamers. De Arhus Solid eettafel is niet alleen een praktisch meubelstuk, maar ook een statement stuk dat de algehele esthetiek van je huis zal verbeteren. Voeg deze prachtige tafel toe aan je eetkamer en geniet van de voordelen van kwaliteitsvakmanschap en tijdloos design.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's