Arch Stone 215 cm Eettafel: Marmercomposiet, modern ontwerp
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Arch Stone 215 cm Eettafel: Marmercomposiet, modern ontwerp
€ 1.049,00
€ 1.184,00
Veilig betalen
De Arch Stone 215 cm eettafel is gemaakt van marmercomposiet en heeft een moderne uitstraling met stijlvolle halve maan kolompoten.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 73 |
| Aantal personen | 6 personen, 8 personen |
| Vorm | Ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-3198-81 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 215,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Composiet Composiet is samengesteld uit meerdere materialen en bestaat uit gerecycled graniet, kwarts en harsen. |
| Aantal pakketten | 2 |
De eettafel Arch Stone 215 cm is een prachtig stuk gemaakt van duurzaam marmercomposiet, perfect om een vleugje elegantie toe te voegen aan je eetkamer. Het eigentijdse ontwerp met halve maanvormige kolompoten geeft het een unieke en stijlvolle uitstraling. Met een blad van 215 cm biedt deze tafel voldoende ruimte voor familiemaaltijden of het ontvangen van gasten. Hij maakt deel uit van de Arch Stone serie, waardoor je een samenhangende look in je hele huis kunt creëren. Combineer hem met de bijpassende salontafel of haltafel om de set compleet te maken. Verfraai je eetruimte met de stijlvolle en functionele eettafel Arch Stone 215 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's