Badkamercombinatie Dasa 2 links - grafiet/mat grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set badkamermeubels Dasa, met wastafelonderkast (links), spiegelpaneel & hangkast. Meubelen gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in grafietgrijs en een front in mat grijze MDF.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 70 |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD1008.3168 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 47,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 41,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 6 |
De badkamermeubelset Dasa in grijs zorgt voor een leuke, trendy sfeer in je badkamer. De combinatie van de gemelamineerde spaanplaat in grafietgrijs en de afwerking van de voorkant in donkergrijze, matte MDF schept een erg solide, aangenaam geheel. De wastafelonderkast is uitgerust met twee lades van verschillende grootte. Daarnaast is een geïntegreerd kastje met legplank, waardoor je toiletgerief gemakkelijk kunt opbergen. Het spiegelpaneel en de hangkast maken de badkamer van je dromen nog completer! Ontdek ook de rest van de witte, mat grijze en wotaneiken Dasa-collectie bij Emob!
Afmetingen:
- Wastafelmeubel: L 90 x D 47 x H 41 cm
- Spiegel: L 60 x D 20 x H 64 cm
- Hangkast: L 30 x D 20 x H 64 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held