2 deuren Joséphine Walnoot - Breed
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
2 deuren Joséphine Walnoot - Breed
€ 67,50
€ 75,00
Veilig betalen
2 deuren voor de brede, bruine Joséphine boekenkasten.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | PA8405PORP |
| Gewicht in kg per stuk | 8 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 91,40 cm |
| Lengte Product - cm | 75,20 cm |
| Breedte Product - cm | 1,50 cm |
| Stijl | Modern |
Deze twee bruine kastdeuren zijn vervaardigd uit hoogwaardig spaanplaat en kunnen aan volgende kasten worden toegevoegd:
- Boekenkast Joséphine Walnoot - Hoog Breed
- Boekenkast Joséphine Walnoot - Laag Breed
Ook verkrijgbaar in andere kleuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's