Zelfklevend behang Revi - bruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Zelfklevend behang Revi, bruin met fijne strepen. Met 1 rol kan je 2,6 m² muur behangen.
Productinformatie
| SKU-Emob | RMK9031WP |
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Voor buiten | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Merk | RoomMates |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Vinyl Vinyl is een zachte kunststof dat gebruikt wordt om vloerbekleding en meubels mee te vervaardigen. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 0,00 cm |
| Lengte Product - cm | 503,00 cm |
| Breedte Product - cm | 52,00 cm |
| Stijl | Modern |
Met dit zelfklevend behang van de Revi-collectie creëer je in een handomdraai een accentmuur. Dit behang is bruin en beschikt over een ontwerp met fijne strepen. Je kan dit behang ook gebruiken om meubels op te frissen. Eén rol is geschikt om 2,6 m² te behangen.
Ben je toe aan verandering? Het zelfklevende behang kan eenvoudig verwijderd worden zonder lijmresten achter te laten of de muren te beschadigen.
Hoe aanbrengen?
- Bevochtig de muur met een natte spons of doek
- Meet de hoogte en breedte van de muur (reken hierbij enkele centimeters extra)
- Rol het zelfklevende behang uit, meet en snij de gewenste lengte af
- Maak het vel aan de achterkant los en kleef het behang aan de muur
- Gebruik een behangspatel om het behang glad te strijken
- Snij het overbodige behang weg
- Herhaal de stappen met het volgende paneel
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over RoomMates