Vuurkorf Roxanne - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Vuurkorf Roxanne, gemaakt uit zwart gepoedercoat metaal. Inclusief vuurpook en barbecuerooster.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9 |
| Vorm | Rond |
| Merk | Sens-Line |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SSA0690 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 49,00 cm |
| Lengte Product - cm | 49,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 50,00 cm |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Wanneer het op een zomeravond begint af te koelen, steek je toch gewoon een gezellig vuurtje aan? Vuurkorf Roxanne komt hierbij ideaal van pas. Deze vuurkorf wordt geleverd met een plaat die alle as opvangt, waardoor je terras niet vuil wordt. Handig, nietwaar? Daarnaast zijn ook een vuurpook en een barbecuerooster bij dit product inbegrepen. Vuurkorf Roxanne is gemaakt van zwart gepoedercoat metaal.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Sens-Line