Vormsorteer Rad
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.7 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITY940 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Breedte Product - cm | 13,50 cm |
| Lengte Product - cm | 16,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 16,00 cm |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze Winnie-sorteerkubus met heeft 6 stevige, zacht gekleurde blokken die precies in hun passende, nauwsluitende gaten glijdt. Naast het hebben van veel plezier, is deze vormsorteerder een klassiek, eenvoudig speelgoed vol met educatieve waarde.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's