Staande lamp Axis
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Staande lamp Axis met 3 kappen, uit metaal. Lichtbronnen niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.5 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-8293-45S |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 29,00 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Kleur | Grijs |
| Aantal pakketten | 1 |
De lampen uit de Axis collectie worden gekenmerkt door hun speelse, cilindervormige kappen en zijn gemaakt van donkerkleurig metaal. Deze staande lamp bestaat uit 3 kappen met een verschillende hoogte en is perfect om het gezellig te maken in de woonkamer. De lamp is geschikt voor E27 lichtbronnen. Maximaal vermogen: 40 W.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob