Tweede kans Salontafel Square 67x67 - wit/beton
Tweede kans - Enkel afhaling
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tweede kans Salontafel Square 67x67 - wit/beton
€ 39,30
€ 131,00
Veilig betalen
Salontafel Square met tafelblad in betonlook, gemaakt van spaanplaat.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RETO-SY2084A2198X00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Grijs, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 67,00 cm |
| Lengte Product - cm | 67,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 30,50 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met haar beperkte afmetingen is salontafel Square de ideale salontafel voor kleinere zithoeken. Deze salontafel is gemaakt van spaanplaat en kreeg een witte afwerking en tafelblad in betonlook. Onderaan beschik je over een ruime legplank waarop je tijdschriften, afstandsbedieningen en meer kan opbergen.
Beschikbaar in meerdere uitvoeringen.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's