Tweede kans Bedlade Dallas - natuur
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tweede kans Bedlade Dallas - natuur
€ 104,70
€ 349,00
Veilig betalen
Bedlade geschikt voor huisbedden van de Dallas-collectie.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | RETO-VIDARB9010 |
| Gewicht in kg per stuk | 21.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 190cm |
| Soft Close | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 19,00 cm |
| Lengte Product - cm | 199,00 cm |
| Breedte Product - cm | 94,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Hout | Massief hout |
Met deze bedlade benut je optimaal de beschikbare ruimte onder je huisbed Dallas. De uitgesneden handvaten geven het geheel een moderne look.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's