Trekfiguur - Olifant Familie
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.67 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITY321 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Breedte Product - cm | 6,00 cm |
| Lengte Product - cm | 20,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 22,50 cm |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze houten olifanten familie is zo gemaakt dat je ze allemaal samen achter je aan kan trekken. De vormen passen volledig in elkaar, ook apart van elkaar kun je er leuk mee spelen. Vanaf 18 maanden.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's