Trein Set - 70pcs
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.3 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITKC349 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 67,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 110,00 cm |
| Materiaal | Hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Houten trainrails en trein inclusief accessoires, 70-delig.
Maak een spoorwegovergang of bouw een spoorbrug, ook de meegeleverde gebouwen en accessoires maken deze set compleet. Maak je trainrails zolang je wilt en laat de trein over de rails rijden. Al onze sets zijn uit te breiden met de andere trainrails sets die we verkopen. Alle sets passen bij elkaar en zo kun je eindeloos variëren. Vanaf 3 jaar.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's