Topper Visco 160x200cm

Stapelkorting:
meer kopen = meer korting!
De korting geldt bij aankoop van minimaal 2 meubelstukken. Deze koppelverkoop is geldig op alle meubelen zolang de voorraad strekt.
Acties zijn niet cumuleerbaar en niet verenigbaar met andere promoties. Niet geldig op bedtoebehoren, accessoires, verlichting en onderhoudsproducten.
Korting wordt automatisch toegepast in het winkelmandje.
- 10% korting vanaf 2 meubels
- 15% korting vanaf 3 meubels
- 20% korting vanaf 4 meubels
Antiallergische topper Visco uit visco-elastisch schuim, 160x200cm.
Lees meer
Veilig betalen
Productinformatie
Maatvoering | 160 x 200cm |
Merk | Emob |
Te bestellen per [x] stuks | 1 |
SKU-Emob | DVMA02B-160 |
EAN | 5420037880058 |
Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
Kleur | Wit |
Aantal pakketten | 1 |
Totaal Gewicht kg | 30 |
Een topper kun je bovenop je matras plaatsen voor een hoger comfort en een betere ondersteuning. Deze topper is 6 cm dik. De kern is gemaakt uit visco-elastisch schuim, een materiaal dat zowel thuis als in de medische en verzorgingssector gebruikt wordt. Het wordt aanbevolen bij preventieve behandeling van rug- en nekklachten. De tijk is gemaakt uit bamboevezel, bestikt met antiallergisch polyester.
De topper Visco reageert bovendien op lichaamswarmte en past zich volledig aan je lichaamsvorm aan. Hij biedt je een homogene ondersteuning van de wervelkolom, een verbeterde bloedcirculatie en een relaxatie van spieren en gewrichten. Hierdoor geniet je gegarandeerd van een ontspannen nachtrust!
Eigenschappen:
- behoudt veerkracht
- made in Belgium
- temperatuurgevoelig
- afneembare hoes wasbaar tot 60 ° C
- 7 jaar garantie
- antiallergisch
- antidoorligging
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
