Terrasverwarmer Umbra 3000 Watt hangmodel - zilver
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Terrasverwarmer Umbra 102x12x12cm. Hangmodel. 2 standen 1500/3000 Watt. Met afstandsbediening.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 3.6 |
| Opties | Zwevend |
| Merk | Sunred |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | OTRD-SILVER-3000H |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zilver |
| Breedte Product - cm | 12,00 cm |
| Lengte Product - cm | 102,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 12,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Staal, Glas, Aluminium Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren., Aluminium is een zilverwit, lichtgewicht metaal dat bekend staat om zijn lage dichtheid en zijn vermogen om corrosie te weerstaan. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met een terrasverwarming geniet je het hele jaar door van een comfortabele warmte op je terras. De collectie Umbra combineert een strak minimalistisch ontwerp met een zilverkleurige afwerking. Deze infrarood terrasverwarmer heeft 2 verwarmingselementen die apart kunnen bediend worden. Zo kan je kiezen tussen een vermogen van 1500 of 3000 Watt. De terrasverwarmer zorgt voor een intense warmtebeleving met weinig lichtintensiteit. Dankzij de afstandsbediening regel je makkelijk de warmte vanuit je ligstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Sunred