Tapijt Superhero Cat
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Roze tapijt Superhero Cat met antislip backing, 95x125 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.32 |
| Merk | Associated Weavers |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AWRTCOLGA19095125T06 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Roze |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 125,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 1,00 cm |
| Materiaal | Polypropyleen Polypropeen is een thermoplastisch polymeer dat een zeer wijde toepassing kent. Het is een harde soort plastic dat bestand is tegen bacteriegroei. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het merk Associated Weavers verrast keer op keer, en dat is met de Mood-collectie niet anders. Deze collectie bestaat uit een aantal tapijtjes die in geen enkele kinderkamer misstaan, zoals het tapijt Superhero Cat. Dit roze tapijt zorgt voor een speelse toets in de slaapkamer of speelkamer van jouw kleine superheldin!
Dit tapijt heeft een antislip backing en kan op alle vloeroppervlaktes gebruikt worden. Het voldoet bovendien aan alle REACH-normen en is gecertificeerd door Oekotex.