Tapijt Jake - Ship shake
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tapijt Jake - Ship shake
€ 11,20
€ 56,00
Veilig betalen
Tapijt Jake Ship shake - 95x133 cm met anti-slip gelfoam.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.32 |
| Merk | Associated Weavers |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AWJAKE02 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 133,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 1,00 cm |
| Materiaal | Polypropyleen Polypropeen is een thermoplastisch polymeer dat een zeer wijde toepassing kent. Het is een harde soort plastic dat bestand is tegen bacteriegroei. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit tapijtje van de Jake collectie is ideaal voor in de kinderkamer. De achterzijde bestaat uit antislip gelfoam. Bekijk ook het bijpassende dekbedovertrek en richt de kamer volledig in hetzelfde thema in. Op dit tapijtje ziet je piraat Jake en zijn schip.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's