Tapijt Girls - Miss Cupcake
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tapijt Girls - Miss Cupcake
€ 8,60
€ 43,00
Veilig betalen
Tapijt Girls Miss Cupcake - 80 x 120 cm met anti-slip gelfoam.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Merk | Associated Weavers |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AWGIRLS08 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Roze |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 1,00 cm |
| Materiaal | Polypropyleen Polypropeen is een thermoplastisch polymeer dat een zeer wijde toepassing kent. Het is een harde soort plastic dat bestand is tegen bacteriegroei. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit vrolijke tapijt is ideaal voor de meisjeskamer. Gemaakt uit polyamide. De afmetingen zijn 80 x 120 cm. Dit tapijt is paars en met heerlijke cupcakes versierd.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's