Tapijt Dream Big
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tapijt Dream Big met dromenvanger en antislip backing, 95x125 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.32 |
| Merk | Associated Weavers |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AWRTCOLGA30095125T06 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 125,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 1,00 cm |
| Materiaal | Polypropyleen Polypropeen is een thermoplastisch polymeer dat een zeer wijde toepassing kent. Het is een harde soort plastic dat bestand is tegen bacteriegroei. |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak komaf met slechte dromen dankzij dit tapijt met dromenvanger naast het bed van je oogappel. Tapijt Dream Big is gemaakt van nylon en heeft een antislip backing. Het kan op alle vloeroppervlaktes gebruikt worden en voldoet bovendien aan alle REACH-normen. Gecertificeerd door Oekotex.