Tapijt Born To Fly
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Mintgroen tapijt Born To Fly met antislip backing, 95x125 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.32 |
| Merk | Associated Weavers |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AWRTCOLGA06095125T06 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 125,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 1,00 cm |
| Materiaal | Polypropyleen Polypropeen is een thermoplastisch polymeer dat een zeer wijde toepassing kent. Het is een harde soort plastic dat bestand is tegen bacteriegroei. |
| Aantal pakketten | 1 |
Born to fly zijn we misschien niet, maar we kunnen er wel altijd van dromen! Dit mintgroene tapijt zorgt voor een vrolijke noot in de kinderkamer. Het tapijt is gemaakt van nylon en heeft een antislip backing. Het kan op alle vloeroppervlaktes gebruikt worden en voldoet bovendien aan alle REACH-normen. Gecertificeerd door Oekotex.